فروش اقساطی رنو

فروش اقساطی خودرو رنو در شرکت وارناخودرو پرشین با بهترین و مناسب ترین شرایط اقساطی اجرا می گردد. فروش خودرو رنو صفر و نیز فروش خودرو رنو کارکرده دسته بندی می گردد که هر یک شرایط پرداخت مشخصی را در برمیدارد و خودرو کارکرده رنو را می توان با قیمت پایین تری خریداری نمود که برای مشتریان می تواند نقطه مثبتی محسوب گردد.شرایط اقساط 6-24 ماه و 12-60 ماه در شرکت وارنا خودرو پرشین.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو رنو

شرایط فروش رنو
شرایط فروش رنو
معرفی کمپانی

رنو در سال 1899 در فرانسه تاسیس شد و تا بحال توانسته به بیش از 118 کشور دنیا محصولات خود را صادر کند. رنو به تولید خودروهای سواری و تجاری می پردازد و در گذشته حتی تراکتور و تانک نیز تولید کرده است! رنو در سال 2013 هفتمین خودروساز جهان نام گرفت و در ادامه با همکاری نیسان توانست خود را به رتبه چهارمین خودروساز دنیا ارتقاء دهد. رنو در ایران از طریق شرکت رنو پارس فعالیت دارد و محصولاتی را در خط تولید سایپا مونتاژ می کند و همچنین دیگر محصولات رنو همچون تالیسمان یا داستر از طریق شرکت نگین خودرو عرضه می شود.

فروش اقساطی خودرو رنو

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو رنو توسط کمپانی وارنا خودرو به فروش می رسد. کمپانی وارنا خودرو در برندهای مختلف خودروهای صفر و نیز کارکرده را فراهم نموده است . کارشناسان ما در وارنا خودرو به شما کمک می نمایند تا خودرو را پس از صحت از سلامت و عملکرد آن خریداری نمایید.

 

فروش اقساطی خودرو
فروش لیزینگی خودرو
شرکت وارنا خودرو پرشین