فروش اقساطی مدیران خودرو

فروش اقساطی خودرو از تولید کننده داخلی مدیران خودرو در شرایط اقساطی موجود می باشد. مدیران خودرو از شرکت های معتبر داخلی در زمینه تولید خودرو می باشد که شرکت وارنا خودرو پرشین می تواند فروش اقساطی خودرو را از مدیران خودرو برای شما فراهم آورد. کمپانی های مختلف برای انجام فروش اقساطی خودرو  و نیز فروش لیزینگی خودر شرایط را برای خریداران خودرو اعلام نموده اند. کمپانی وارنا خودرو پرشین نیز شرایط فروش اقساطی خودرو را به صورت 6-24 و 12-60 ماه برای شما معین نموده است به منظورکسب اطلاع بیشتر می توانید با ما مشاورین مجرب تماس حاصل نمایید.

فروش اقساطی مدیران خودرو
فروش اقساطی مدیران خودرو

معرفی مدیران خودرو

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد. شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی را به منظور استعدادیابی ایجاد کرده است و توانسته است با الگو برداری از شرکتهای موفق در سایر کشور ها در زمان محدود به موفقیت های بسیاری در زمینه ارتقا علمی و عملی دست پیدا نماید. همچنین تعداد زیادی از مدیران متخصص و کارشناسان فنی را از  ایران، چین و همچنین همکارانی از دیگر کشورها جذب کرده است. در همین حال مدیران خودرو مفهوم بین المللی ” حق با مشتری است” را مورد توجه قرار داده است. ما سیستم پیشرفته DMS را به منظور مدیریت فروش و خدمات پس از فروش به کار گرفته ایم تا امکان پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کمترین زمان را فراهم نماید.

فروش اقساطی و لیزینگی مدیران خودرو

فروش اقساطی و لیزینگی خودرو از مدیران خودرو در کمپانی وارنا خودرو فراهم آمده است.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

شرکت وارنا خودرو پرشین