لیفان 820 اقساطی

لیفان 820 اقساطی

خرید و فروش لیفان 820 اقساطی مدتی است که در نمایندگی های این خودرو در ایران صورت می پذیرد و این خودروتوانسته فروش نسبتا خوبی را داشته باشد .

 

ل 820

 

 

فروش اقساطی لیفان 820

خودرو های چینی چند سالی است که در بازار خودروی ایران وارد شده اند و توانسته اند جایگاه مناسبی برای خود بدست آورند. این خودرو ها با توجه به امکانات و قیمتی که دارند توانسته اند افاد زیادی را به خود جذب نمایند. محصولات لیفان هم که توسط شرکت کرمان موتور در ایران مونتاژ و به بازار عرضه می شوند طرفداران خاص خود را دارند . خودرو های لیفان هم در مدل سواری و شاسی در ایران عرضه می گردند . لیفان 820 خودرویی با سدان متوسط است که از لحاظ زیبایی و طراحی از مدل های دیگر لیفان می توان گفت یک سر و گردن بالاتر است .از لحاظ فنی این خودرو سطح بالایی دارد و کاملا خودرویی استاندارد می باشد و رانندگی ایمن و بدون استرسی را برای راننده و سرنشینان به ارمغان خواهد آورد . متقاضیان می توانند لیفان 820 اقساطی را از نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور خریداری نمایند .

مشخصات فنی

حجم موتور 2373 سی سی
حد اکثر توان موتور 158 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه
حد اکثر گشتاور موتور 221 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
نوع جعبه دنده جعبه دنده اتوماتیک ( 6 دنده جلو )
حد اکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت
وزن 1545 کیلوگرم
تعداد سوپاپ 16
تعداد سیلندر 4

 

خریدار در فروش اقساطی لیفان 820 باید موارد زیر را ارائه دهد:

1-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار 2- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی 3-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی 4- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو 5- چک های اقساطی 6- فرم استعلام بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین وارنا خودرو تماس حاصل فرمایید.