واردات خودرو

واردات خودرو در مهر سال 95 به اوج خود رسید.به دلیل کیفیت خودرو های خارجی به نسبت خودرو های داخلی خریدارن خودرو جذب خودرو های خارجی شدده اند ازین رو بیشتر نمایندگی های خودرو در ایران با واردات خودرو به ایران شروع به ارائه خدمات کرده اند.

واردات خودرو خارجی

رقابت سنگینی را برای خودرو سازان داخلی کرده است ازین رو برای جلب رضایت خریداران به فروش اقساطی خودرو ها کرده اند.خریداران خودرو بیشتر به ظاهر و کیفیت خودرو دقت می کنند ازین رو که خودرو های خارجی برتری بالاتری نسبت به خودرو های داخلی دارند واردات خودرو روز به روز افزایش یافته است

واردات خودروی هیوندا سانتافه 2016

واردات خودو هیوندا سانتافه در حال خاضر از کشورهای همسایه و حوضه ی خلیج فارس صورت میگیرد.قیمت خرید این خودرو 34 هزار دلار معادل 119 میلیون تومان است. این اتومبیل با استفاده از تریلرهای مخصوص وارد ایران و گمرک های مورد نظر می شود. با اغاز فعالیت اسان موتور نماینده به عنوان نماینده رسمی شرکت هیوندا شاهد واردات خودرو از مبدا اصلی به صورت مستقیم می باشیم.هیوندای سانتافه 2016 مجهز به موتور 2359 سی سی (جی دی آی) 4 سسیلندر 16 سوپاپ وقدرت موتور 188 اسب بخار است.نمایندگان مجاز واردات خودرو را به صورت عمده انجام میدهند .

واردات خودروی ب ام و

واردات خودرو بی ام و ای 8 امسال عنوان گرانترین خودرو داخلی را به خود اختصاص داد.این مدل دارای یک موتور بنزینی باتوان 228 اسب بخار و یک موتور الکتریکی با توان 130 اسب بخار است . این خودرو دارای ظاهری بسیار زیبا و دلنشین       می باشد و نظر بسیاری از افرادی که واردات خودرو را انجام میدهند یا طرفدار خودروی لوکس هستند به خود جلب کرده است.امارات متحده عربی بزگترین صادر کننده خودروهای بی ام و هیبریدی آی 8 به ایران است و بیش از 20 خودروی هیبریدی از این کشور به ایران صادر شده است.واردات خودروی بی ام و در حالی است که قیمت هرکدام از انها نزدیک به یک میلیارد تومان است.