شرایط فروش ایران خودرو

فروش اقساطی انواع خودروهای خارجی و داخلی در وارنا خودرو پرشین می توانید با پیش پرداخت ۴۰ درصد و مابقی به صورت اقساط ۲۴ تا ۶۰ ماه قسط بندی میشود .


خرید کیا ریو هاچ بک

شرایط فروش اقساطی و تحویل فوری

شرایط خرید کیا ریو هاچ بک 2017

کیا ریو پرفروش ترین مدل این تولید کننده کره ای است، با بیش از ۴۷۳،۰۰۰ فروش در سراسر جهان.مسلما این رقم بالایی است که این شرکت کره ای توانسته از آن خود کند و این میسر نمی شود بجز با افزایش کیفیت و ایمنی در مقابل قیمت تقریبا ثابت.یکی از پر فروش ترین خودرو ها و رقابتی ترین ها در کشور ایران نیز همین کیا ریو است.بخصوص در مناطق آزاد و با توجه به قیمتی نزدیک به خودرو هایی تولید داخل که شاید امکانات گاها  یک سوم کیا ریو را در بر داشته باشند.یکی از نکات مثبت در این خودرو علاوه بر افزایش فوق العاده ایمنی و امکانات رفاهی ،افزایش گارانتی به ۷ سال است که در نوع خود عالی است.

شرکت وارنا خودرو پرشین یکی از قدیمی ترین شرکت ها در حوزه فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو می باشد که شرایط خریدکیا ریو هاچ بک 2017 را برای خریداران تسهیل بخشیده است .

طراحی داخلی و خارجی جدید کیا ریو توسط مرکز طراحی کیا در آلمان و کالیفرنیا انجام شده است.طراحی بیرونی شامل  خطوط مستقیم و کمی خشن تر شده است.استفاده از جلو پنجره جدید مشبک و اجزای بروز شده در فیس توانسته است ظاهری گسترده تر و ملایم تر پیدا کند. چراغ های جدید  LED طرح دو تابعی در کنار چراغ های دی لایت طرح جدید U شکل LED   نیز به این جذاب تر شدن کمک کرده اند. سپر جلو در مقایسه با موقعیت خود در نسل سومجابه جا شده و بالا تر آمده همچنین طراحیش کاملا جدید است.

 خرید کیا ریو هاچ بک

این تغییرات شامل بخش عقب کیا ریو ۲۰۱۷ نیز می شود.که همه این ها سبب تغییر این خودرو به B-سگمنت شده است. چراغهای عقب دارای طراحی جدید و از نوع LED هستند که به شکل چند فلش به کناره ها هستند که باید در شب بسیار خوب باشند.البته این طرح بشدت من را بیاد طراحی چراغ های عقب محصولات پژو انداخت.

کیا ریو ۲۰۱۷ با مدل قبلیش متوجه می شویم که این نسل از نظر ابعادی بزرگتر شده و   ۱۵ میلی متر (نیم اینچ) طولانی تر شده است که در حال طول  ۴۰۶۵ میلی متری (۱۶۰ اینچ) را دارد. فاصله ی دو محور با افزایش ۱۰ میلی متری  (۰.۴ اینچ) به ۲۵۸۰ میلی متر (۱۰۱.۵ اینچ) تغییر سایز داده است.همه اینها موجب افزایش فضای کابین و قرار گیری پاها می شود. البته در کنار افزایش طول و فاصله دومحور عرض این خودرو نیز با افزایش  ۵ میلی متر (۰.۲ اینچ) به ۱۷۲۵ میلی متر (۶۸ اینچ) رسد که سبب عریض تر شدن این خودرو می شود.نکته جالب در این خودرو کاهش ارتفاع ۵ میلی متری (۰.۲ اینچ) است که ارتفاع   کیا ریو را به ۱۴۵۰ میلی متر (۵۷ اینچ) می رساند.که علاوه بر افزایش ظاهر اسپرت تر بخصوص در مدل هاچ بکش موجب افزایش تعادل خودرو می شود.

در داخل کابین این خودرو  به نظر می رسد مجلل تر از قبل شده است و این گفته ما به لطف یک سیستم سرگرمی جدید و حذف برخی از دکمه های فیزیکی است. داشبورد در حال حاضر بیشتر راننده گرا و به سمت افزایش ارگونومی رفته است.در کنار همه اینها استفاده از یک فرمان جدید  با روکش چرمی به وضوح نشان می دهد شما با یک نسل بالاتر از کیا ریو روبرو هستید.صندلی های جلو نیز دارای سیستم گرم کنندگی ،تریم جدید،چرم مصنوعی مشکی هستند.

 

برند کیا
نام خودرو ریو 5 هاچ بک
مدل 2017
کارکرد صفر
رنگ خودرو سفید
وضعیت رنگ بدون رنگ میباشد
وضعیت شاسی * شاسی ها سالم است
وضعیت فنی سالم
خوردگی * بدون خوردگی و گریسی
بیمه کامل
تخفیف
نوع سوخت بنزین
رویت خودرو عالی
لوازم اضافه
وضعیت لاستیک صفر
گارانتی شرکتی دارد
Option فول شرکتی

 


کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان تشریفات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


فروش فوری خودرو سمند

معرفی وارنا خودرو پرشین


شرکت وارنا پرشین خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو از سال ۱۳۹۰ و با کسب اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل فعالیت خود را آغاز کرده است.

شماره ثبت

۴۱۱۳۰۶

شناسه ملی قوه قضاییه

۱۰۳۲۰۶۱۹۹۰۹

ستاري شمال بعد از مجتمع كورش لاين كندرو خيابان خجسته پور نبش نيلوفر پلاك ٧ واحد ٤

کارشناس فروش اقساطی

021-44031639

کارشناس فروش اقساطی

021-44031637

کارشناس فروش اقساطی

021-44031638

کارشناس فروش اقساطی

021-44031664
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت وارنا خودرو پرشین می باشد.

کارشناس فروش اقساطی
021-44031664
کارشناس فروش اقساطی
021-44031637
کارشناس فروش اقساطی
021-44031638
کارشناس فروش اقساطی
021-44031639