شرایط فروش ایران خودرو

فروش اقساطی انواع خودروهای خارجی و داخلی در وارنا خودرو پرشین می توانید با پیش پرداخت ۴۰ درصد و مابقی به صورت اقساط ۲۴ تا ۶۰ ماه قسط بندی میشود .


اقساطی سمند97 EF7

شرایط فروش اقساطی و تحویل فوری

فروش اقساطی سمند97 EF7

در آذر 1376، پیشنهاد تاسیس مرکز تحقیقات موتور (ایپکو) ، مورد قبول مدیر عامل وقت ایران‌خودرو قرار گرفت و کار تهیه دفترچه گزارش امکان سنجی مرکز تحقیقات موتور آغاز شد. پس از سه ماه کار مداوم و بهره‌گیری از سوابق کارهای انجام‌شده و اطلاعات موجود در کشور، گزارش توجیهی طرح ایجاد مرکز تحقیقات موتور در دو جلد به مدیر عامل ایران‌خودرو تقدیم شد و به تصویب ایران‌خودرو و سازمان گسترش رسید و مقرر شد تا مرکز، با سرعت در به کارگیری منابع و توسعه در قالب شرکتی مستقل، کار خود را آغاز کند.

شرکت وارنا خودرو پرشین شرایط ویژه ای را برای خرید خودرو بصورت اقساطی و تحویل فوری ارائه کرده است تا خریداران به آسانی مالک خودروی موردنظر خود شوند .

در طراحی و تولید موتور، علوم مختلف و متخصصان وابسته به آن علوم، باهماهنگی کامل باید به کار گرفته می‌شد که این امر، حجم گسترده‌ای از فعالیت را تشکیل می‌داد؛ از جمله آنان علوم حرارت و سیالات، طراحی جامدات، ساخت و تولید، الکترونیک، مدیریت و پایش، شیمی، برق، پلیمر، مکاترونیک، صدا و ارتعاش و روش‌های نوین محاسبات مهندسی و شبیه سازی، اصطکاک، روغن کاری، خنک کاری، تطبيق (كاليبراسيون) موتور با خودرو، واکنشگرها و مهندسی صنایع، الگوبرداری، مهندسی ساخت تجهیزات، مهندسی محصول، روش و تضمین کیفیت در چرخه توسعه محصول موتور، مداخله دارند. در ابتدای امر، دو اتاق مشاوران در قسمت شمالی موسسه فرهنگي‌ورزشي ایران‌خودرو (پیکان) برای استقرار شرکت اختصاص داده شد.

حجم موتور 1645
تعداد سیلندرها 4
آرایش قرار گیری سیلندرها خطی مستقیم
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار) 114 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر) 155 نیوتون متر در 4500 دور در دقیقه
سیستم حرکتی خودرو (انتقال قدرت) موتور جلو دیفرانسیل جلو
نوع جعبه دنده جعبه دنده دستی
تعداد دنده (جلو) 5
حداکثر سرعت 190
شتاب 0 الی 100 (برحسب ثانیه) 12.5
سیکل ترکیبی مصرف سوخت 7.8 لیتر در 100 کیلومتر
استاندارد آلایندگی یورو 4

با به کار‌گیری پنج نفر نیرو، » شرکت تحقیقات موتور ایران‌خودرو « در بهمن 1376 عملا کار خود را آغاز کرد. بدین ترتیب بعد از گذشت بیش از 100 سال از ورود خودرو به کشور، اولینمرکز تحقیق و طراحی موتور در ایران تاسیس شد. در سال 1377 ، که این شرکت هنوز یک‌ساله نشده بود با توجه به نگرانی مسوولان در مورد مصرف سوخت پیکان كاربراتوري و با آلودگی زیاد، مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو با این که تازه‌تاسیس بود، راه کارهای متفاوتی را بررسی کرد و به عنوان مناسب‌ترین راه کار، تبدیل موتور را به مجموع هتزریق و مراقبت (انژكتوري) پیشنهاد داد.

تجربه اولین قرارداد بهینه‌سازی موتور در کشور روی موتور پیکان با تهیه درخواست و ارسال آن به مراکز تحقیقاتی در حال آماده شدن بود و باید یک شرکت سازنده مجموعه‌های الکترونیکی را نیز در این درخواست می‌گنجاندند تا کار توسعه نیمه‌تمام نماند و از ابتدا، تامین و تولید مجموعه الکترونیک در قرارداد منظور شود تا به تولید برسند. این شرکت‌ها عبارت بودند از ساژم، بوش، زيمنس، مانيتي مارلي و دلفي. در آن زمان، شرکت ساژم در صدد بود تا بخشی از بازار پژو را جذب کند، بنابراین یکی از راه‌های ورود به بازار ایران، عبور از طرح تحقیقاتی مرکز برای ساژم بود که ایپکو این فرصت را شناسایی کرد و پس از سه ماه بررسی و مذاکره با شرکت‌های تحقیقات موتور، موتورسازی و ساپکو، شرکت مذكور بیش‌ترین خواسته‌های آنان از جمله کم‌ترین قیمت مجموعه مدیریت هوشمند موتور، پرداخت هزینه تحقیقات، طراحی، اعمال تغییرات موتور و حق انتخاب شرکت تحقیقاتی با تایید مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو را پذیرفت. باوجود موفقیت‌هایی که مرکز تحقیقات موتور در اولین سال تاسیس به آن نایل آمد، برخی موارد از داخل وخارج کشور هدف و ماموریت اصلی مرکز را تهدید می‌کرد، از جمله :

1- سخت‌باوری نسبت به توانمندی وکسب دانش فنی متخصصان کشور و حتی در برخی موارد تمسخر آنان

2- فقدان رشته دانشگاهی در کشور در زمینه اختصاصی موتور و کمبود شدید نیروی متخصص
3- نبود سازندگانی که با عملکرد قطعات واجد کیفیت از طراحی تا تولید آشنا باشند و به عبارتی صاحب مالکیت قطعه باشند.

4- نداشتن حق مالکیت موتور، اعم از مالکیت در ساخت، مالکیت در تولید و مالکیت در طراحی موتور و جعبه دنده برای تولید‌کنندگان داخلی. تنها امکان موجود،کسب جواز ساخت بود، آن هم پس از خرید هنگفت و از دست دادن زمان و پس از اخذ تاییدیه قطعات از صاحبان اصلی موتور مانند پژو.

5- برخورد تحقیرآمیز خودروسازان خارجی و عدم ارایه و انتقال دانش به ایران در زمینه موتور.


کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان تشریفات

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


فروش فوری خودرو سمند

معرفی وارنا خودرو پرشین


شرکت وارنا پرشین خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو از سال ۱۳۹۰ و با کسب اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل فعالیت خود را آغاز کرده است.

شماره ثبت

۴۱۱۳۰۶

شناسه ملی قوه قضاییه

۱۰۳۲۰۶۱۹۹۰۹

ستاري شمال بعد از مجتمع كورش لاين كندرو خيابان خجسته پور نبش نيلوفر پلاك ٧ واحد ٤

کارشناس فروش اقساطی

021-44031639

کارشناس فروش اقساطی

021-44031637

کارشناس فروش اقساطی

021-44031638

کارشناس فروش اقساطی

021-44031664
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت وارنا خودرو پرشین می باشد.

کارشناس فروش اقساطی
021-44031664
کارشناس فروش اقساطی
021-44031637
کارشناس فروش اقساطی
021-44031638
کارشناس فروش اقساطی
021-44031639